Načítání...

Nabídka

 

Návrhy a realizace koupelen

Koupelny jsou jedna z našich stěžejních činností. V této oblasti jsme připraveni předat vám více jak 17 let zkušeností...
Více informací

NÁVRHY A REALIZACE KUCHYNÍ

V dnešní době je kuchyně centrem obytného prostoru, často přímo neoddělenou součástí obývacího pokoje a jídelny...
Více informací

NÁVRHY A REALIZACE KOMPLETNÍCH INTERIÉRŮ

Každý interiér si žádá individuální přístup a řešení. Vše začíná schůzkou...
Více informací

LUXUSNÍ DEKORAČNÍ POVRCHY STĚN

Nabízíme výběr z řad luxusních dekorativních stěrek, omítek a povrchů...
Více informací

ATYPICKÁ VÝROBA A MONTÁŽ NÁBYTKU

Navrhneme a zhotovíme na míru jakýkoliv kusový atypický nábytek od botníků...
Více informací

ZAKÁZKOVÁ A DESIGNOVÁ SVÍTIDLA

Do vašeho interiéru dodáme jedinečné designové kusy svítidel vyrobených na zakázku navržených...
Více informací

ARCHITEKTONICKÁ STUDIE

Architektonická studie je nejdůležitější fází a podkladem jakékoliv projektové dokumentace a následné stavební činnosti...
Více informací

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

Nabízíme kompletní zajištění projektů staveb. Spolupracujeme s projekčními ateliéry, které se zabývají navrhováním...
Více informací

INŽENÝRSKÁ ČINNOST

Pro komplexní činnost vám zajistíme obstarání všech potřebných vyjádření...
Více informací

REALIZACE A REKONSTRUKCE DOMŮ A BYTŮ

Chcete stavět dům nebo rekonstruovat byt? Potom nás neváhejte kontaktovat. Máme za sebou již desítky úspěšných realizací...
Více informací

NÁVRHY A REALIZACE KOUPELEN

Koupelny jsou jedna z našich stěžejních činností. V této oblasti jsme připraveni předat vám více jak 17 let zkušeností, které také přenášíme do jednotlivých návrhů a realizací. V našich návrzích uplatňujeme nejnovější trendy a výrobky předních světových designérů a renomovaných značek. Provádíme 3D fotorealistické vizualizace. Z hlediska realizace klademe důraz především na detail a profesionální kvalitu jednotlivých prací.

NÁVRHY A REALIZACE KUCHYNÍ

V dnešní době je kuchyně centrem obytného prostoru, často přímo neoddělenou součástí obývacího pokoje a jídelny, a proto by měla celkově ladit s celým interiérem. Měla by být praktická jak z hlediska účelu, tak i z hlediska údržby, především však profesionálně řemeslně zpracovaná. Kuchyně proto navrhujeme z kvalitních a moderních materiálů. Kuchyně by měla být uspořádána tak, aby plně vyhovovala přirozenému postupu přípravy a zpracování potravin. Umístění lednice, pracovní plochy, dřezu i varného centra tak hraje významnou roli. Navrhneme vám kuchyni přesně podle vašich představ se zpracováním 3D fotorealistické vizualizace, dispozičního a materiálového řešení.

NÁVRHY A REALIZACE KOMPLETNÍCH INTERIÉRŮ

Každý interiér si žádá individuální přístup a řešení. Vše začíná první společnou schůzkou, kde zjistíme vaše sny a představy. Celý prostor si sami zaměříme případně nám jej předáte zakreslený v projektové dokumentaci. Zpracujeme vám návrh nového dispozičního řešení včetně 3D fotorealistické vizualizace, kde uvidíte, jak bude výsledný prostor zadaného interiéru vypadat. Po schválení výsledných návrhů zpracujeme cenovou nabídku a časový harmonogram jednotlivých dodávek a prací. Následně náš tým odborných a vyškolených pracovníků uvede vize našich návrhů ve skutečnost tak, aby prostor splňoval praktický a estetický požadavek.

Zhotovíme na míru jakýkoliv atypický nábytek, případně vybavíme interiér typovým nábytkem od našich tuzemských a zahraničních dodavatelů. V závěru zajistíme pro váš interiér nezbytné doplňky a zařízení, které dodávají interiéru váš domov a jeho finální vzhled.

DEKORAČNÍ POVRCHY STĚN

Výběr z řad luxusních dekorativních stěrek, omítek a povrchů od imitací betonu, benátských štuků, travertinu, strukturálních stěrek až po patinované malby. Vše s profesionální realizací a dokonalým detailem.

VÝROBA A MONTÁŽ NÁBYTKU

Navrhneme a zhotovíme na míru jakýkoliv kusový atypický nábytek od botníků, vestavěných skříní, postelí až po kompletní atypický interiér. Každému atypickému nábytku samozřejmě předchází grafický návrh a případná 3D vizualizace.

ZAKÁZKOVÁ A DESIGNOVÁ SVÍTIDLA

Do vašeho interiéru dodáme jedinečné designové kusy svítidel vyrobených na zakázku navržených jedním z předních českých uměleckých ateliérů. Provádíme také návrhy a výběr z široké nabídky designových svítidel světoznámých značek.

ARCHITEKTONICKÁ STUDIE

Architektonická studie je nejdůležitější fází a podkladem jakékoliv projektové dokumentace a následné stavební činnosti. Zjistíme, zda je vaše představa realizovatelná dle příslušných podmínek pro vaši vybranou lokalitu a splňuje předepsané regulativy pro daný pozemek, jako například procentuální zastavitelnost, max. výška domu, počet podlaží, orientace místností z hlediska světových stran, min. šířky místností, výšky místností, správné velikosti dveří atd... Tato studie je zásadní částí celého projektu.

Jestliže se některé detaily podcení či dokonce vynechají, je nutné během přípravy projektové dokumentace pro stavební povolení tyto nedostatky doplnit a dopracovat. V závěru takto ušetřené náklady vložíte zbytečně do víceprací, které bude samozřejmě nejen projektant požadovat, bez ohledu na časový dopad.

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

Nabízíme kompletní zajištění projektů staveb. Spolupracujeme s projekčními ateliéry, které se zabývají navrhováním a projektováním obytných, občanských a průmyslových staveb, jednotlivých objektů i větších celků.

INŽENÝRSKÁ ČINNOST

Pro komplexní činnost vám zajistíme obstarání všech potřebných vyjádření a stanoviska orgánů státní správy a správců inženýrských sítí, jako součást přípravy podkladů pro žádost o vydání stavebního povolení nebo rozhodnutí o umístění stavby až po finální kolaudaci.

REALIZACE A REKONSTRUKCE DOMŮ A BYTŮ

Chcete stavět dům nebo rekonstruovat byt? Potom nás neváhejte kontaktovat. Máme za sebou již desítky úspěšných realizací spojených s výstavbou domů, rekonstrukcí bytů, opěrných zdí a plotů z gabionů, venkovních teras a schodišť, zámkových dlažeb, zděných plotů s výplněmi z hliníkových polí atd. Vše zajistíme a zrealizujeme v profesionální kvalitě.

KLIMATIZACE, REKUPERACE A TEPELNÁ ČERPADLA

Můžeme klimatizovat jednu místnost, podlaží, libovolnou část objektu nebo celý dům. Je na Vás, zda chcete pouze chladit místnosti v letních vedrech, nebo v nich udržovat po celý rok nastavenou teplotu i s funkcí vytápění.

Plísně jsou paradoxně rizikem moderních stavebních materiálů a architektury. Dokonale tepelně izolované nízkoenergetické a pasivní stavby musí mít zajištěnou kvalitní výměnu vzduchu v interiéru. Abychom zajistili komfortní prostředí vašeho bydlení, instalujeme do novostaveb i při rekonstrukcích jednoduchý, ale účinný systém rekuperačního větrání.

Náklady na vytápění neustále rostou, a tak jsou stále populárnější nejrůznější úsporné technologie sloužící k efektivnímu vytápění rodinných domů jako jsou tepelná čerpadla, která nacházejí stále větší uplatnění, neboť dokáží být velmi účinná.

Zajišťujeme kompletní projekci, dodávku i servis všech těchto systémů.

INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ PRÁCE

Realizujeme vše od přípravy až po kompletaci sanity a celého zařízení koupelen a WC. Kompletní rozvody vody, kanalizace a otopných systémů v interiérech bytů a domů včetně dodávky potřebných materiálů a zařizovacích předmětů všech renomovaných značek. Vše s odbornou precizností a kvalitou, kdy je součástí také záruční a pozáruční servis, nebo jen běžná údržba.

OBKLADAČSKÉ PRÁCE

Klademe důraz především na kvalitu, detail, technické řešení a profesionalitu. Proto Vám můžeme nabídnout realizaci vždy ve 100% kvalitě provedených obkladačských pracech. Realizujeme pokládku od standardních malých rozměrů dlaždic až po velkoformátové 1000x3000mm. Standardem je také podbrušování a sesazování vnějších rohů na úhel 45°, řezy vodou chlazenou pilou s diamantovým kotoučem a používání vhodné stavební chemie od renomovaných značek.


MAD Design

Studio

Studio je k dispozici od pondělí do pátku po předchozí telefonické nebo e-mailové dohodě.

Parkování zdarma

Hořínecká 962/1
182 00 Praha 8

Kontakt

Ing. Marek Dvořák
TEL. +420 737 242 664

Martin Dobrovolný
TEL. +420 737 242 670

E-mail: mad@mad-design.cz