Načítání...

BORA

 

BORA DIGESTOŘE A VARNÉ DESKY OD MAD DESIGN

Jsme certifikovaný prodejce varných desek a digestoří se spodním odtahem BORA již od roku 2014. Za tu dobu jsme realizovali nespočet těchto revolučních systémů ze všech produktových řad k plné spokojenosti všech klientů. Na základě těchto zkušeností jsme připraveni Vám zodpovědět veškeré otázky, které Vás ohledně těchto produktů mohou zajímat a pomoci tak s výběrem konkrétního typu, naplánovat a vyřešit všechny technické požadavky tak, aby byl celý systém maximálně funkční.

Společnost BORA přišla v roce 2006 na trh jako první výrobce s novým systémem spodního odtahu kuchyňských výparů přímo z varné desky, který následně rozšířila na 3 produktové řady s širokou variabilitou varných desek. Propracovaný systém těchto kuchyňských spotřebičů BORA se spodním odtahem dosáhl až na 100% efektivitu odsávání par vznikajících při vaření. BORA si tak právem získala za toto inovativní řešení mnoho prestižních světových ocenění.BORA PURE

BORA PURE

Kompaktní řešení pevně spojené a centrálně umístěné digestoře ve sklokeramické, nebo indukční varné desce s dotykovým ovládáním.

BORA CLASSIC 2.0

BORA CLASSIC 2.0

Variabilní systém, kde si můžete vybrat z různých typů varných desek, mezi které je vložena digestoř ve tvaru úzké štěrbiny. Systém ovládání je řešen inteligentními dotykovými senzory.

BORA PROFESSIONAL

BORA PROFESSIONAL 2.0

Nejvyšší řada systémů BORA spojená s dokonalým zpracováním kvalitních materiálů, nejmodernější technologií s různými funkcemi a nadčasovým designem. Systém ovládání je umístěn samostatně mimo varné desky. Otevírání krytu digestoře je plně elektronické a varné desky jsou velkoryse dimenzované a výkonné.MAD Design

Studio

Studio je k dispozici od pondělí do pátku po předchozí telefonické nebo e-mailové dohodě.

Parkování zdarma

Hořínecká 962/1
182 00 Praha 8

Kontakt

Ing. Marek Dvořák
TEL. +420 737 242 664

Martin Dobrovolný
TEL. +420 737 242 670

E-mail: mad@mad-design.cz